Ekran Bank Hakkında

Uzman ve sertifikalı ekibimiz dilediğiniz adrese geliyor ilgili belgeleri düzenleyip cihazınızı teslim alıyor teknik servisimize götürüp tamir ediyoruz.Teknik servisi aramak, beklemek durumunda kalmıyor böylece gündelik işleriniz aksamamış oluyor.
Ekran Bank hem orijinal hem de sektördeki en yüksek kaliteyi sunan ürünler ile hizmet vermektedir. Müşterinin tercihine göre işlem yapılmaktadır.
Tüm orijinal parçalarımız garantilidir. Unutmamak gerekir ki hiçbir yan sanayi ürün %100 orijinal ürün gibi memnuniyet sağlayamayabilir. Gerek kullanım olsun, gerekse satış sonrası garanti olsun orijinal ürününün avantajları her zaman fazladır.Burada ki hassasiyet sizlerin maksimum yada optimum noktada oluşacak olan faydayı ve maliyeti değerlendirme yaklaşımınızdır. Bu karar sizlere bırakılmıştırÜrünlerimiz ile ilgili merak ettiğiniz GARANTİ KOŞULLARINI bizimle irtibata geçerek öğrenebilirsiniz.

Servis İşlemleri Hakkında

Hayır. Ekran değişimi, batarya değişimi, ses problemleri, şarj arızaları gibi işlemlerde bilgi ve veri kaybı yaşanmaz. Cihazı sıfırlamak Ekran Bank için standart bir prosedür değildir. Ancak, anakart problemi olan cihazlarda veya bazı spesifik durumlarda cihazın sıfırlanması gerekebilir.
Hayır. Hiçbir sorun yaşanmaz. Tüm orijinal parçalar garantilidir. Bu gibi bir durum yaşanması halinde cihazınız garanti kapsamında ücretsiz olarak onarılır.
Eğer ekranınız kırıldığında Home Button yani parmak izi okuyucunuz kırılmadı ise evet, parmak izi okuyucusu (Touch ID) aynen olması gerektiği gibi çalışacaktır. Ancak kırıldıysa, yeni takılan ekran ile parmak izi okuyucusu çalışmaz. Çünkü her iPhone için sadece bir adet parmak izi okuyuculu home tuşu üretilmektedir. Bu sebeple farklı bir touch id home tuşu kullanılarak değişim işlemi kesinlikle gerçekleştirilemez. Yani sadece tamir işlemi gerçekleştirilebilir.

Aradığınız Yanıtları Bulamadınız mı?

Sorunuzun cevaplarını bulamadınız mı? Size yardımcı olabilmemiz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

× WhatsApp