Günümüzde yaşanan teknolojik gelişmeler sonucunda ortaya çıkan tablet bilgisayarlar, insanların yaşamlarını çok daha kolay hale getirecek çözümler sunmaktadır. Apple firmasıda tablet konusunda ipad markasını teknoloji severlerin beğenisine sunmuştur.

EKRANBANK  ipad servisi konusunda deneyimli personel , teknik yeterlilik ve uygun teknolojik alt yapı ile  teknik servisimizde ipad cihazlarınızda karşılaşabileceğiniz her türlü ekran kırılması, dokunmatik arızaları ve diğer donanım sorunlarında en kısa süre içerisinde çözüm sunmaktadır.

EKRANBANK olarak ,  tabletinizde oluşan fiziksel ve yazılımsal sorunlarınızı modern yöntemler ile oldukça kısa sürede tamir edip  sizleri bilgilendirerek  bu problemlerinize çözüm ortağınız olmak istemekteyiz.

Unutmamak gerekir ki hiçbir  yan sanayi ürün  %100 orijinal ürün gibi memnuniyet sağlayamayabilir. Gerek kullanım olsun, gerekse satış sonrası garanti olsun orijinal ürününün avantajları her zaman fazladır.Burada ki hassasiyet sizlerin  maksimum yada optimum noktada oluşacak olan faydayı ve maliyeti değerlendirme yaklaşımınızdır. Bu karar sizlere bırakılmıştır.

Ürünlerimiz ile ilgili GARANTİ KOŞULLARINI bizimle irtibata geçerek öğrenebilirsiniz

Tüm Telefon Arızalarınız İçin Tıklayın

30 Dakikada cihazlarınızı tamir edelim

× WhatsApp