Günümüzde yaşanan teknolojik gelişmeler sonucunda ortaya çıkan tablet bilgisayarlar, insanların yaşamlarını çok daha kolay hale getirecek çözümler sunmaktadır. Bir çok firma  tablet konusunda kendi markalarını teknoloji severlerin beğenisine sunmuştur.

EKRANBANK  tablet  servisi konusunda deneyimli personel , teknik yeterlilik ve uygun teknolojik alt yapı ile   farklı markalara ait cihazlarınızda karşılaşabileceğiniz her türlü ekran kırılması, dokunmatik arızaları ve diğer donanım sorunlarında en kısa süre içerisinde çözüm sunmaktadır.

EKRANBANK olarak ,  tabletinizde oluşan fiziksel ve yazılımsal sorunlarınızı modern yöntemler ile oldukça kısa sürede tamir edip  sizleri bilgilendirip bu problemlerinize çözüm ortağınız olmak istemekteyiz.

Yapılan incelemeler sonucunda tespit edilen arızalarda tercihinize göre orijinal yada A kalite yan sanayi ürünler kullanmaktayız.

Yinede unutmamak gerekir ki hiçbir  yan sanayi ürün  %100 orijinal ürün gibi memnuniyet sağlayamayabilir. Gerek kullanım olsun, gerekse satış sonrası garanti olsun orijinal ürününün avantajları her zaman fazladır.Burada ki hassasiyet sizlerin  maksimum yada optimum noktada oluşacak olan faydayı ve maliyeti değerlendirme yaklaşımınızdır. Bu karar sizlere bırakılmıştır.

Ürünlerimiz ile ilgili merak ettiğiniz GARANTİ KOŞULLARINI bizimle irtibata geçerek öğrenebilirsiniz.

Tüm Telefon Arızalarınız İçin Tıklayın

30 Dakikada cihazlarınızı tamir edelim

× WhatsApp