Kamera değişimi konusunda, Ekranbank olarak sadece orijinal ürünleri tavsiye ediyoruz. Her model için yan sanayi kamera üretilmiş olup ilk bakışta çok büyük bir fark görülmese de, kısa sürede ciddi bir fark olduğu ortaya çıkmaktadır.

Orijinal  kameralarda renkler daha canlı, yan sanayide ise daha soluktur. Özellikle orijinal kamera ile çekilmiş fotoğraflar  ile yan yana bakıldığında farkı görebilirsiniz. Orijinal kameraların çözünürlükleri daha yüksektir. İlk bakışta bir fark göremesenizde ayrıntılarda bu fark belli olacaktır.

Resimlere daha yakından bakıldığında fark belli olur. Gece çekimleri konusunda yan sanayi kameralar zaman zaman kullanıcı memnuniyetini sağlayamayabilir. Çünkü yeteri kadar ışık hassasiyeti olmayabilir. Özellikle floresan gibi ışıklara kamera ile bakıldığında, yan sanayi kameralar ışığı dağıtıp  puslu bir çekim yaptığı gözlemlenmiştir. Orijinalde ise dağılma olmaz.  Ekranbank olarak Orjinal ve A Kalite yan sanayi ürünler kullanmamıza rağmen unutmamak gerekir ki hiçbir  yan sanayi ürün  %100 orijinal ürün gibi memnuniyet sağlayamayabilir.

Gerek kullanım olsun, gerekse satış sonrası garanti olsun orijinal ürününün avantajları her zaman fazladır. Burada ki hassasiyet sizlerin  maksimum yada optimum noktada oluşacak olan faydayı ve maliyeti değerlendirme yaklaşımınızdır. Bu karar sizlere bırakılmıştır.

Ürünlerimiz ile ilgili merak ettiğiniz GARANTİ KOŞULLARINI bizimle irtibata geçerek öğrenebilirsiniz.

Tüm Telefon Arızalarınız İçin Tıklayın

30 Dakikada cihazlarınızı tamir edelim

× WhatsApp