Bursa’nın En İyi Cep Telefonu Servisi  Ekran Bank olarak sektörde en az  10 yıllık deneyime  sahip operasyonel , kalite bilincini  en  üst  seviyede  tutan,  teknolojik  gelişmeleri  yakından  takip eden  aynı zamanda uygulayan, istatiktiksel analizlere hakim , kaliteden taviz  vermeden  sürekli  iyileştirme ile maliyet ve fiyat optimasyonu hedefleyen , öneri ve şikayetleri analatik çerçevede değerlendirip  sonuç üreterek, müşteri memnuniyetini  ön planda tutan takım  arkadaşlarımız ile hizmet vermekteyiz.

Her biri alanında uzman teknik personeli ile müşterilerine Bursa’da Acil Cep Telefonu Tamiri ve Cep Telefonu Hızlı Servis anlamında ilkleri yaşattı. Hepimizin bildiği üzere insanlarımızın iş yoğunluğu ve mesai süreleri uzunluğu nedeni ile cep telefonu kullanıcılarının vaktinden çalmadan yaptığı telefon tamirleri ile müşterilerine en iyi şekilde hizmet etmektedir.

Ekran Bank Teknik Servis Ekibi müşterilerine, ekran değişimlerinden  batarya sorunlarına kadar bir çok konuda yaşanan sorunlara  kazandığı 10 yıllık tecrübe ile  hızlı ve güvenli bir şekilde hizmet sunmaktadır.

× WhatsApp